Krwawe Święta
Święta Bożego Narodzenia to czas, którego wszyscy nie możemy się doczekać: pełen radości i spokoju, czas spędzany wspólnie z rodziną. Trudno więc uwierzyć w to, że Święta nazywane czasem współczucia i dobra, są tak naprawdę wypełnione bólem, strachem, walką - oraz coraz częściej brutalną i bolesną śmiercią. Nie wierzysz? Poświęć trochę swojego czasu i poznaj świąteczny paradoks.

Kulisy
Co możesz zrobić?


Koalicja na rzecz bezkrwawych Świąt
Koalicja na rzecz bezkrwawych Świąt (CUC) to: czeska Svoboda Zvirat (Wolność dla zwierząt) oraz Fundacja Viva!

Więcej informacji
Skontaktuj się z nami
Działaj

Widzisz nieprawidłowości w sprzedaży żywych ryb? Powiadom Inspekcję Sanitarną! Zrób zdjęcia, filmy, wypełnij poniższe zgłoszenie i wyślij wszystko mailem do właściwej dla swojego miasta jednostki inspekcji!

Państwowa Inspekcja Sanitarna w [wpisać miasto]

w dniu ...12.2016 roku, robiąc zakupy w sklepie sieci [wpisać nazwę] przy ul. ....... w [wpisać miasto] byłam/em świadkiem niezgodnego z przepisami traktowania ryb. .........[krótki opis zdarzenia].............................................................. Dodatkowo wszystko odbywało się w niehigienicznych warunkach, nieżywe ryby przetrzymywane były w tym samych zbiorniku, co żywe i poranione zwierzęta, co mogło stanowić zagrożenie dla późniejszych konsumentów. Na dowód zaistniałych wydarzeń załączam zdjęcia/filmy.

W związku z powyższym wnoszę o niezwłoczne przeprowadzenie kontroli w ww. sklepie. O wynikach kontroli proszę poinformować mnie na adres e-mail: [wpisać adres email].

Z poważaniem

[imię i nazwisko]

Designed by OtevriOci.cz (2006)